FAQ


FAQ - najczęściej zadawane pytania

Gdzie znajduje się gabinet?


     Gabinet mieści się przy ul. Głogowskiej 163 w Poznaniu, na Górczynie, przy skrzyżowaniu z ulicą Bosą i Sielską.
     Wejście do gabinetu jest bezpośrednio od ulicy. Do gabinetu można dojechać komunikacją miejską, na przeciwko gabinetu znajduje się przystanek.W jakich godzinach gabinet jest otwarty?

Gabinet jest czyny w godzinach:
pn - pt    10:00 - 20:00
sb            10:00 - 18:00

Czy w okolicy można bezpłatnie zaparkować?

Tak. W okolicy nie ma płatnej strefy parkingowej.Czy na miejscu jest możliwość skorzystania z prysznica?

Tak. W gabinecie jest prysznic. Można z niego skorzystać zarówno przed masażem, jak i po nim.Czy należy ze sobą zabrać ręcznik?

Nie ma takiej potrzeby. Na miejscu znajdują się ręczniki oraz jednorazowa bielizna, potrzebna do zabiegu.  Jeśli jednak z jakiegoś powodu preferujesz własny ręcznik, nie mamy nic przeciwko :)Jak można umówić się na masaż? Co zrobić w sytuacji jeśli nikt nie odbiera?

     Na masaż można umówić się pod numerem telefonu 665 090 616. Rezerwacji najlepiej dokonać minimum dzień wcześniej. Jeśli telefon jest nieczynny, to prawdopodobnie właśnie trwa masaż. W takim wypadku prosimy o SMS z propozycją terminu. Na pewno odpowiemy najszybciej, jak to możliwe :)
 Jak wygląda wizyta w gabinecie?

     Umawiając się na wizytę nie musisz przybywać wcześniej. Przychodząc na daną godzinę będziesz miał chwilę na odświeżenie. Nie obawiaj się, że ucieknie Ci cenny czas na masaż. Rezerwując u nas godzinę, otrzymujesz godzinny masaż plus kilka minut na przygotowanie się.
 
 Po odświeżeniu połóż się wygodnie na stole do masażu. Masażystka poprosi Ciebie w międzyczasie o odwrócenie się na drugą stronę oraz poinformuje, kiedy masaż dobiegnie końca.
 
  Podczas większości zabiegów standardowo masowane są nogi, pośladki, plecy, braki, kark, klatka piersiowa i brzuch. Jeśli chcesz, do masażu można włączyć stopy, ręce, dłonie, głowę i twarz (poinformuj o tym przed masażem, w miarę możliwości zarezerwuj na masaż danych partii dodatkowe 30min).
 
 Po masażu możesz poprosić o starcie z oliwki lub skorzystać z prysznica, zależnie od tego, co wolisz.
     Po wizycie można chwilę odpocząć w poczekalni i "dojść do siebie".Jak długo może trwać masaż?

Masaż może trwać od pół godziny do dwóch godzin, zależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby i jak dysponujesz czasem.W jakiej cenie jest masaż relaksacyjny, pleców..?

Cennik wszystkich masaży znajdziesz TUTAJCzy masaż wykonuje mężczyzna czy kobieta?

Kobieta.Czy masaż jest wykonywany na stole czy na macie?

Masaż tajski wykonywany jest na macie. Pozostałe masaże wykonuje się na stole do masażu.Jakich olejków używa się do masażu?

Standardowo do masażu używamy bezzapachowej, hipoalergicznej, naturalnej oliwki do masażu. Jest też możliwość masażu z olejkiem eterycznym.Czy jest możliwość płatności kartą?

Nie. W gabinecie akceptujemy tylko płatność gotówką.Czy można wykupić masaż na prezent?

Tak, jak najbardziej. Więcej o bonach upominkowych przeczytasz TUTAJCzy można kupić karnet na masaże? Czy muszę płacić z góry?

     Tak, można wykupić karnet na masaże. Przy serii dziesięciu masaży, ostatni masaż oferujemy gratis (oferta dotyczy masaży nieobjętych promocją).
     Za masaże nie trzeba płacić z góry. Płatności możesz dokonać po każdym kolejnym masażu.Czy gabinet oferuje w tej chwili jakieś promocje?

Zapewne tak :) Sprawdź dokładniej w zakładce PROMOCJEKiedy nie powinnam/powinienem korzystać z masażu?

Listę najczęstszych przeciwwskazań znajdziesz TUTAJ. Zapoznaj się z nią, zanim umówisz się na masaż.


Czy informować masażystę o problemach ze zdrowiem, urazach itp?

Oczywiście. Jeśli niedawno doznałeś urazu, cierpisz na jakąś chorobę lub masz świeże blizny itp., koniecznie poinformuj o tym masażystę przed zabiegiem. Wtedy masaż będzie można dostosować do danych dolegliwości.Jak zachować się na masażu? 

Na masażu dana godzina jest tylko dla Ciebie. Jeśli chcesz, całą godzinę możesz rozmawiać. Jeśli wolisz ciszę, nikt nie będzie Tobie przeszkadzał. Całą wizytę możesz spokojnie wypoczywać, a jeśli masz ochotę na krótką drzemkę, nie krępuj się:)